REAL LOCKS & SECURITY CO. LTD.
  • Asma kilit
  • Tsa-Lock LH-001

Asma, Telefon Kilitler Master Key Sistem ve Otel Kilit Sistemi

Milyar Üç fazla Key Kodları ile Silindir Kilit

Asma Kilit için Çözümler, Kasa Kilidi, Ahşap Locker, Dolap Kilidi, Cam Kilidi, Posta Kutusu Kilit, Otomatik Satış Makinesi Kilidi

noktalı Bölümler:
noktalı Mevcut sayfa: Asma, Telefon Kilitler Master Key Sistem ve Otel Kilit Sistemi

REAL için 'ın Kilit Çözümleri Chubb , ABD Ahşap Locker Tedarikçi, Singapur Hükümeti, Siemens, Coca-Cola ve Mitsubishi

Bir eski bir deniz feneri var dünyanın aşırı güney itibaren REAL asma kilit bankalar gerçek kasa kilitleri kullanan aşırı kuzeyinde, üzerinde, gerçek, kilitleri, dünya çapında 130'dan fazla ülkede satılmaktadır ve onların başarıları ile kanıtlanmıştır onların kazanan 40'tan fazla uluslararası ödül (IF, Reddot, Golden Pin, Güvenli, CE Satıldı) ve 90 patent bulundurma.

İletişim A Lock Üretici - REAL LOCKS

REAL Kilit & Chubb Kilitler

Daha fazla otuz yıl önce, üç yüz yıllık eski kilit ustası, Chubb İngiltere'den Grubu, temas REAL için asma kilit kendi mühendisleri sonuçlar olmadan teknik çözümler bulmaya çalışan yarım yıl geçirdim sonra tasarımları. Size giriş iki metal topları nasıl asma kilit , hem yan yakın anahtar beklemeye ve aynı onlar dışarı kaydırın değil mi? REAL entegre kalıp tasarım mühendisleri ve asma kilit tasarım mühendisleri yıl 'kilit silindir deneyimi ile bir araya geldi kilitleri yapmak kendi hedefleri. Chubb ile heyecanlandım REAL 'ın büyük performans, bu yüzden verilen REAL kilitleri logolu. Ve Chubb kilitleri Real takımının en iyi başarılarından biri haline gelmiştir.

Kilit RL-8032 tasarımı
Seri No Malzeme Bir B C D E F G (Ø)
RL-8031 Bakır 31.5 mm 20.5 mm 55.5 mm 30.5 mm 20 mm 16.5 mm 5 mm'lik
RL-8031 (Z) Çinko Alaşım 31.5 mm 21 mm 53.5 mm 30.5 mm 18.5 mm 16 mm'lik 5 mm'lik
RL-8032 Bakır 40.5 mm 21 mm 73 mm 38 mm 28 mm 21 mm 7 mm'lik
RL-8032 (Z) Çinko Alaşım 40.5 mm 21 mm 72.5 mm 38 mm 27,5 mm 21 mm 7 mm'lik
RL-8033 Bakır 51 mm 21 mm 84.5 mm 41.5 mm 34.5 mm 25 mm 9 mm'lik
RL-8033 (Z) Çinko Alaşım 50.5 mm 21 mm 85 mm 42 mm 34 mm 25 mm 9 mm'lik
RL-8033, (S) Paslanmaz Çelik 50.5 mm 20.5 mm 85 mm 41.5 mm 34 mm 24.5 mm 9 mm'lik
RL-8034 Bakır 60.5 mm 21 mm 92 mm 41.5 mm 37 mm 29 mm 11 mm

REAL ABD Hardware Show En Büyük Ahşap Locker Tedarikçi Toplandı

Her yıl, orada Chicago Donanım Göster katılmak katılımcı ve 27.000 'den fazla sektör profesyonelleri büyük bir sayıda, ve REAL onların ödüllü kilitleri vitrin katılır. REAL onun kilitleri kırmak için meydan ziyaretçi - kim kilidi kırar ABD $ kazanabilirsiniz 5.000. Her gün orada kilidi kırmak ve para kazanmak için çalıştı binlerce insan vardı, ve rakiplerin binlerce tümü arasında, sadece tek bir aday yaptım. istemciler dünya standartlarında bir ülke kulüpleri, oteller, kaplıcalar, spor takımları ve tesisleri, kayak zâviye ve hükümetler ve belediyeler dahil ABD'de, en büyük ahşap dolap ve dolap kilidi üreticisi, yirmi yılı aşkın Real en iyi ortağı olmuştur. Serginin, sadece çünkü REAL güvenilir bir ortağı kazanmak, kendi markası ne olursa olsun ABD veya Tayvan konum olsun pazarda yaygın olarak bilinen olmuştu.

Real takımından Cam Kilitleri, Singapur Hükümeti Konut Birimleri için Posta Kutusu Kilitler

Cam Kilidi RL-8041

Singapur'da, REAL hükümet inşa yerleşim birimlerinde yaşayan Singaporeans için posta kutusu kilitleri yapmak bir hükümet projesi, elde. Singapur hükümeti Kraliyet Donanması Tasarım Standartları karşılamak posta kutusu kilitleri istedi, bu yüzden ihtiyacını karşılamak amacıyla, REAL 'ın özel cam kilitleri ihtiyacını karşılamak için sertifikalı edildi. Dairelerin orada% 70 devlet yapımı Singapur olduğundan, her Singapurlu bilen REAL ellerindeki kilit 20 yıl boyunca her gün olması için. Sonunda, REAL nedeniyle garantili kaliteli bir kam kilit satın alırken mutlaka satın marka haline gelmiştir.

İletişim A Lock Üretici - REAL LOCKS

REAL Siemens için Ankesörlü Telefon Kilidi

  • Ankesörlü Telefon Kilitler RL-8047
  • Ankesörlü Telefon Kilitler RL-809

Siemens Elasa kamu telefonların dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan ve kamu ankesörlü telefon güvenlik nedenleriyle, onlar bir kalite ankesörlü telefon kilidi tedarikçisi için kaynak bulundu. Onlar benekli REAL diğer ankesörlü telefon şirketlerinden 'ın cam kilitleri, ve bu onları yaklaşım yapılan REAL ankesörlü telefon kilidi çözümleri için. Siemens Elasa büyük sıcaklık hoşgörü ve etkili bir anahtar yönetim sistemi ile kırılmaz yüksek standartlarını karşılayan bir ankesörlü telefon kilidi satın aldı. Yıllar sonra, Siemens Elasa ve Siemens A.Ş. arasındaki birleşme rağmen, hala gelen ankesörlü telefon kilitleri satın almaya devam REAL . Ayrıca, aynı zamanda İtalya ve Brezilya'da Siemens ankesörlü telefon güvenliğinin sağlanması gerçek kilitleri görebilirsiniz.

Ankesörlü telefon kilidi RL-8047 ve RL-809 tasarım

REAL için 's Vending Machine Kilidi Coca-Cola

Vending Machine Kilidi RL-1000

Tayvan Coca-Cola'nın satış makineleri gerçek özel kullanımı ana anahtar sistemi kendi makine güvenliği ve yönetimi için. Her yana Coca-Cola otomat iki anahtar, bakım işçileri için ve makinenin bölge müdürleri için başka birini gerektirir, üç-seviyeli master anahtar sistemi güvenliğini sağlarken tuşları büyük miktarda taşıma rahatsızlık çözmek için tasarlanmıştır makinalar. Çünkü anahtar sistemi etkinliğinin, diğer satış makinesi şirketleri de gerçek uygulanan master anahtar sistemi çözümleri için.

REAL 'ın Sinyal Kontrol Kutusu Kilit için Mitsubishi

300 km / saat maksimum hızda çalıştığında yüksek hızlı demiryolu için, sinyal kontrol kutusunun emniyet son derece önemlidir. Sinyal kontrol kutusuna herhangi bir zarar bir felaket neden olur. Bu nedenle, Tayvan yüksek hızlı trenin üreticisi olarak, Mitsubishi katı ve kırılmaz cam kilitleri istedi. Birkaç kilit tedarikçileri değerlendirdikten sonra, Mitsubishi sinyal kontrol kutuları korumak için gerçek en cam kilitleri seçildi. Real takımından kilitleri vb sıcaklık tolerans testi, nem testi, solidness testi gibi çeşitli testleri geçmek için gerekli olan

İletişim A Lock Üretici - REAL LOCKS
BİR MESAJI GÖNDER
Şimdi soruyoruz
ONLINE KATALOG
Şimdi soruyoruz
Duyuru
2013 Taipei Döngüsü
2013 Taipei Döngüsü
Zaman: 20 Mart ~ 23, 2013
Yer: TWTC Nangang Sergi Salonu, Tayvan
Salon: Salon 1
Interzum 2011
Interzum 2013
Zaman: 13 Mayıs ~ 16, 2013
Yer: Koelnmesse'ye - Köln, Almanya
READY-eSUPPORT
CANLI YARDIM için, sadece "Canlı Yardım Masası" tıklatın, uzmanlarımız kısa zamanda sizinle çevrimiçi olacak.
PAY

İlgili ürünler Arama


English | Русский | فارسی | ไทย | العربية | Français | Ελληνικά | Polska | हिन्दी | Türkçe | Indonesia | 日本語 | Italiano | Română | 한국어 | Việt | Deutsch | Português | Español | Nederlands | Close