REAL LOCKS & SECURITY CO. LTD.
  • قفل
  • TSA-قفل LH-001

سیستم کلید برای قفل حلق آویز، قفل تلفن و قفل سیستم هتل

سیلندر قفل با بیش از سه میلیارد کدهای کلیدی

راه حل های قفل برای قفل حلق آویز، Safe است .. قفل، قفسه های چوبی، کابینت قفل، بادامک قفل، صندوق پستی قفل، سکه و ماشین آلات قفل

خال خال بخش ها:
خال خال صفحه کنونی: سیستم کلید برای قفل حلق آویز، قفل تلفن و قفل سیستم هتل

REAL راه حل را قفل برای Chubb ، ایالات متحده تامین کننده های چوبی قفسه، دولت سنگاپور، زیمنس، Coca-Cola و Mitsubishi

از جنوب شدید زمین، که در آن یک فانوس دریایی قدیمی با وجود REAL قفل بر روی آن، به سمت شمال شدید، که در آن بانک ها با استفاده از امن قفل جعبه سپرده واقعی، قفل واقعی به بیش از 130 کشور در سراسر جهان به فروش می رسد و دستاوردهای خود را توسط ثابت شده است برنده بیش از 40 جایزه خود را بین المللی (IF، reddot، طلایی پین، فروخته شده امن، CE) و در اختیار داشتن 90 اختراع ثبت شده.

تماس با قفل تولید کننده - REAL LOCKS

REAL قفل و Chubb قفل

بیش از سی سال پیش، استاد قفل سه صد ساله، Chubb گروه از انگلستان، تماس REAL برای قفل طرح پس از مهندسان خود نیمی از سال را صرف تلاش برای پیدا کردن راه حل های فنی بدون نتایج. چگونه می توانم شما ورودی دو توپ فلزی در قفل هر دو طرف نزدیک به نگه کلیدی و در همان آنها انجام اسلاید نمی شود؟ REAL یکپارچه مهندسان طراحی قالب و قفل مهندسان طراحی با سال تجربه قفل سیلندر را به قفل که ملاقات آنها اهداف. Chubb هیجان زده با بود REAL عملکرد بزرگ است، به طوری که آنها اعطا REAL با آرم بر روی قفل. و Chubb قفل تبدیل به یکی از بهترین دستاوردهای واقعی است.

طراحی قفل RL-8032
سری شماره ماده B C D E F G (Ø)
RL-8031 مس 31.5 میلی متر 20.5 میلی متر 55.5 میلی متر 30.5 میلی متر 20 میلی متر 16.5 میلی متر 5 میلی متر
RL-8031 (Z) آلیاژ روی 31.5 میلی متر 21 میلی متر 53.5 میلی متر 30.5 میلی متر 18.5 میلی متر 16 میلی متر 5 میلی متر
RL-8032 مس 40.5 میلی متر 21 میلی متر 73 میلی متر 38 میلی متر 28 میلی متر 21 میلی متر 7 میلی متر
RL-8032 (Z) آلیاژ روی 40.5 میلی متر 21 میلی متر 72.5 میلی متر 38 میلی متر 27.5 میلی متر 21 میلی متر 7 میلی متر
RL-8033 مس 51 میلی متر 21 میلی متر 84.5 میلی متر 41.5 میلی متر 34.5 میلی متر 25 میلی متر 9 میلی متر
RL-8033 (Z) آلیاژ روی 50.5 میلی متر 21 میلی متر 85 میلی متر 42 میلی متر 34 میلی متر 25 میلی متر 9 میلی متر
RL-8033 (S) فولاد ضد زنگ 50.5 میلی متر 20.5 میلی متر 85 میلی متر 41.5 میلی متر 34 میلی متر 24.5 میلی متر 9 میلی متر
RL-8034 مس 60.5 میلی متر 21 میلی متر 92 میلی متر 41.5 میلی متر 37 میلی متر 29 میلی متر 11 میلی متر

REAL ملاقات با بزرگترین تامین کننده قفسه های چوبی در سخت افزار ما نشان می دهد

هر سال، وجود دارد تعداد زیادی از غرفه داران و بیش از 27،000 متخصصان صنعت که شرکت در شیکاگو سخت افزار نمایش و REAL شرکت به نمایش گذاشتن قفل برنده جایزه خود را. REAL آخرین بازدید چالش کشیده برای شکستن قفل آن - هر کس می شکند قفل می تواند دلار برنده 5000. هر روز بود هزاران نفر از مردم که تلاش برای شکستن قفل و برنده پول وجود دارد، و در میان همه از هزاران نفر از رقبا، تنها یک نامزد آن را انجام داد. بزرگترین چوبی قفل و قفل کابینه ساز در ایالات متحده، که مشتریان شامل باشگاه در سطح جهانی کشور، هتل ها، چشمه های معدنی، تیم های ورزشی و امکانات، شامل غرفه های اسکی، و دولت و شهرداری ها، تا به بهترین شریک زندگی واقعی برای بیش از بیست سال بوده است. از آنجا که از این نمایشگاه، نه تنها REAL کسب یک شریک قابل اعتماد، نام تجاری خود در بازار صرف نظر از اینکه شما را در ایالات متحده و یا در تایوان هستید تبدیل شده بود به طور گسترده ای شناخته شده است.

بادامک قفل واقعی، صندوق پستی قفل برای دولت واحد مسکونی در سنگاپور

بادامک قفل RL-8041

در سنگاپور، REAL یک پروژه دولت، که بود که قفل صندوق پستی برای سنگاپوری که در واحد مسکونی دولت ساخته شده است زندگی می کنند به دست آمده. دولت سنگاپور به منظور پاسخگویی به نیاز درخواست قفل صندوق پستی که با رویال استاندارد طراحی نیروی دریایی، پس، REAL قفل بادامک سفارشی را برای دیدار با الزامات گواهی شدند. از آنجا که وجود دارد 70 درصد از آپارتمان ها در سنگاپور ساخته شده دولت هستند، هر سنگاپوری می داند REAL برای داشتن قفل در دست خود را هر روز به مدت 20 سال. در پایان، REAL تبدیل شده است باید فروش نام تجاری هنگام خرید یک قفل طب مکمل و جایگزین به دلیل کیفیت تضمین شده آن است.

تماس با قفل تولید کننده - REAL LOCKS

REAL قفل تلفن برای زیمنس

  • تلفن قفل RL-8047
  • تلفن قفل RL-809

زیمنس Elasa یکی از بزرگترین تولید کننده در جهان از تلفن های عمومی است، و به دلایل امنیتی تلفن های عمومی، آنها را برای یک تامین کننده با کیفیت قفل تلفن سپارش شد. آنها خال خال REAL را قفل طب مکمل و جایگزین از شرکت های دیگر تلفن، و ساخته شده است که آنها را نزدیک REAL برای راه حل های قفل تلفن. زیمنس Elasa به دست آورد قفل تلفن که با بالاترین استانداردهای خود را، که نشکن با تحمل درجه حرارت بزرگ و یک سیستم مدیریت کلید موثر است. سال بعد، با وجود ادغام بین زیمنس Elasa و زیمنس عج، آنها هنوز هم ادامه به خرید قفل تلفن از REAL . علاوه بر این، شما همچنین می توانید قفل واقعی تامین امنیت تلفن های زیمنس در ایتالیا و برزیل را ببینید.

قفل تلفن RL-8047 و طراحی RL-809

REAL را تلوان ماشین قفل برای Coca-Cola

تلوان ماشین قفل RL-1000

تلوان ماشین آلات کوکا کولا در تایوان استفاده مناسب واقعی سیستم شاه کلید برای امنیت دستگاه و مدیریت خود. از آنجا که هر Coca-Cola تلوان ماشین آلات نیاز به دو کلید، یکی برای کارگران تعمیر و نگهداری و یکی دیگر برای مدیران منطقه ای و ماشین آلات، سه سطح سیستم شاه کلید برای حل این مشکل از حمل مقادیر زیادی از کلید در حالی که تضمین امنیت طراحی شده بودند ماشین آلات. از آنجا که از بهره وری از سیستم کلید، شرکت های دیگر دستگاه فروش اتوماتیک نیز REAL اعمال کارشناسی ارشد سیستم های کلیدی برای راه حل.

REAL را کنترل جعبه سیگنال قفل برای Mitsubishi

سرعت بالا راه آهن، ایمنی سیگنال جعبه کنترل است بسیار مهم است که آن را در حداکثر سرعت 300 کیلومتر / ساعت عمل می کند. هر گونه صدمه به جعبه کنترل سیگنال یک فاجعه شود. بنابراین، به عنوان سازنده تایوان با سرعت بالا راه آهن است، Mitsubishi درخواست قفل طب مکمل و جایگزین جامد و نشکن. پس از ارزیابی چند تامین کنندگان قفل، Mitsubishi انتخاب قفل طب مکمل و جایگزین واقعی برای حفظ جعبه کنترل سیگنال قرار دارند. قفل واقعی مورد نیاز به تصویب آزمون مختلف از جمله تست تحمل درجه حرارت، تست رطوبت، آزمون solidness، و غیره

تماس با قفل تولید کننده - REAL LOCKS
ارسال درخواست
در حال حاضر پرس و جو
فروشگاه آنلاین
در حال حاضر پرس و جو
خبر
چرخه 2013 تایپه
چرخه 2013 تایپه
زمان: مارس 20 ~ 23، 2013
محل سکونت: TWTC نمایشگاه Nangang سالن، تایوان
تالار: تالار 1
Interzum 2011
Interzum 2013
زمان: مه 13 ~ 16، 2013
محل سکونت: Koelnmesse - کلن، آلمان
READY-eSUPPORT
برای کمک زندگی می کنند، فقط دکمه ی "میز کمک"، متخصصان ما با شما آنلاین به زودی.
ارسال به دوستان

جستجو در محصولات مرتبط


English | Русский | فارسی | ไทย | العربية | Français | Ελληνικά | Polska | हिन्दी | Türkçe | Indonesia | 日本語 | Italiano | Română | 한국어 | Việt | Deutsch | Português | Español | Nederlands | Close